SKLEP INTERNETOWY PRODUKTY AGD RTV
Nasze aukcje
AB-NET
MOJE KONTO PORÓWNAJ PRZECHOWAJ KOSZYK DORADCY
      AGD         RTV         KOMPUTERY         FOTO I VIDEO         POZOSTAŁE         KLIMATYZATORY         NOWOŚCI         PROMOCJE   
 
 Kategorie


Bezpieczne zakupy    

Bezpieczeństwo naszych tranzakcji  

Pamiętaj, że dokonując zakupów w Sklepie AB-NET masz pełną gwarancje bezpieczeństwa związanego z przechowywaniem powierzonych nam danych osobowych, płatności kartą płatniczą. Priorytetem jest dla nas również odpowiedni sposób dostawy zakupionych przez Ciebie produktów.

Dane osobowe
Dla ochrony Twoich danych wykorzystujemy najnowsze i najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, do których dostęp mają tylko wybrani, a następnie specjalnie przeszkoleni pracownicy firmy AB-NET

Płatność kartą
Płacąc w naszym Sklepie on-line nie podajesz nam żadnych informacji dotyczących Twojej karty płatniczej. Zostajesz automatycznie przekierowany na strony  przelewy24.pl gdzie za pomocą bezpiecznego protokołu szyfrującego SSL 128 bitów dokonujesz autoryzacji Twojej karty płatniczej. Jeżeli autoryzacja przebiegnie prawidłowo to po powrocie na nasze strony zostaniesz poinformowany, że kwota zamówienia została zablokowana na koncie Twojej karty. Nie oznacza to, że pieniądze zostały już przez nas pobrane - autoryzacja oznacza jedynie zablokowanie na Twojej karcie kwoty zamówionego przez Ciebie towaru. Pobranie przez nas zapłaty za zakupiony towar następuje dopiero po telefonicznym lub e-mailowym potwierdzeniu Twojego zamówienia oraz wysłaniu do Ciebie zamówionej paczki.

Oferowane produkty
Sprzedajemy tylko oryginalne i nowe produkty. Jeżeli masz jakieś uwagi dotyczące jakości towarów znajdujących się w naszej ofercie - skontaktuj się z nami!

Dostawa
Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo dostawy zamówionych przez Ciebie produktów. Każdy wysyłany do Ciebie towar jest przez nas ubezpieczony do pełnej jego wartości. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki bezpośrednio do Twojego domu lub innego wskazanego w zamówieniu miejsca.

W momencie przybycia do Ciebie kuriera z przesyłką, pamiętaj, aby w pierwszej kolejności sprawdzić, czy dostarczył on dokładnie ten produkt który zamówiono, czy nie jest on uszkodzony lub niekompletny. Jeżeli będziesz mieć wątpliwości co do stanu zawartości przesyłki - nie odbieraj jej i natychmiast poinformuj nas o tym najlepiej telefonicznie: 022 715-22-21

Gwarancja
Każdy zakupiony u nas produkt posiada gwarancję producenta lub importera. Zakupione produkty są serwisowane bezpośrednio w autoryzowanych punktach serwisowych, których pełną listę znajdziesz TUTAJ .

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami:
pomoc@ab-net.pl

Życzymy Ci udanych zakupów!

ODPOWIEMY NA KAŻDE
TWOJE PYTANIE
mail
@ab-net.pl
PON-PT: 8-19
SOB: 10-17
ab-net.pl
Dzwoniąc akceptujesz regulaminInformacje


Raty

Żagiel
Partnerzy


góra 
WSZYSTKIE PRODUKTY AGD RTV KOMPUTERY FOTO I VIDEO POZOSTAŁE KLIMATYZATORY NOWOŚCI PROMOCJE STRONA GŁÓWNA KONTAKT
oprogramowanie SOTE realizacja i pozycjonowanie STUDIO-IMPULS