SKLEP INTERNETOWY PRODUKTY AGD RTV
Nasze aukcje
AB-NET
MOJE KONTO PORÓWNAJ PRZECHOWAJ KOSZYK DORADCY
      AGD         RTV         KOMPUTERY         FOTO I VIDEO         POZOSTAŁE         KLIMATYZATORY         NOWOŚCI         PROMOCJE   
 
 Kategorie


Regulamin    

Regulamin sklepu AB-NET

Rejestracja

1.   Użytkownikiem serwisu może być osoba pełnoletnia fizyczna lub firma, która zaakceptuje niniejszy regulamin i zarejestruje się w serwisie sklepu AB-NET
2.   Właściciel nie odpowiada za publikacje Użytkowników.
3.   Właściciel ma prawo do usuwania zawartości publikacji Użytkowników.
4.   Rejestracja i użytkowanie serwisu jest dobrowolne i bezpłatne.
5.   Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za działanie materiałów zawartych w serwisie
6.   Konto Użytkownika może zostać zablokowane po stwierdzeniu nadużycia regulaminu

Strony Transakcji

1.   Nabywcą dokonującym zakupów w sklepie internetowym AB-NET jest osoba która ukończyła 18 lat.
2.   Sprzedawcą dokonującym sprzedaży produktów zawartych w ofercie sklepu internetowego www.ab-net.pl jest firma AB-NET
z siedzibą w Ciszycy 8 05-520 Konstancin - Jeziorna
      NIP: 524-237-62-72 REGON: 140062656
      Wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem: 5634/2005 prowadzonej przez burmistrza gminy Konstancin - Jeziorna.

Oferta sklepu

1.   Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i objęte pełną gwarancją producenta bądź importera a podane dane techniczne pochodzą z materiałów przez nich publikowanych.
2.   Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne, o czym zostaną Państwo poinformowani przez pracownika sklepu.
3.   Wszystkie ceny towarów znajdujące się w ofercie podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT

Zamówienia

1.   Zamówienie można złożyć pocztą elektorniczną, poprzez serwis www.ab-net.pl , faksem lub telefonicznie.
2.   Zamówienia zostanie potwierdzone w ciągu 48 godzin: telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną.
3.   W przypadku braku potwierdzenia zamówienia ze strony kupującego w ciągu 5 dni zostanie ono anulowane.
4.   Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.
5.   W przypadku towarów niezbyt popularnych zamówienie będzie zrealizowane po wpłacie 20% wartości towaru.

Formy płatności

1.   Gotówka przy odbiorze towaru.
2.   Wpłata lub przelew na konto bankowe (przedpłata).

Dostawy i transport

1.   Na terenie Warszawy i okolic towar dostarczamy w cenie 50 złotych.
2.   Termin dostawy wynosi od 1 do 7 dni roboczych, wyjątek stanowią zamówienie o niskim współczynniku sprzedaży, wtedy termin jest ustalany indywidualnie.
3.   Odbiór osobisty z siedziby firmy
4.   Przesyłka kurierska - przy której pobierana jest przedpłata w wysokości 10% wartości zamówionego towaru. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.
       a) Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyko związane z posiadaniem i użytkowaniem produktu, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
       b) Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Reklamacji".

Gwarancje i reklamacje

1.   Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta bądź importera, instrukcję obsługi w języku polskim oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju.
2.   Jakiekolwiek problemy techniczne powstałe po odbiorze przesyłki są rozwiązywane poprzez autoryzowane przez producenta/importera placówki serwisowe na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej lub na stronie internetowej producenta/importera.
3.   Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
4.   Strony mają prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w terminie dziesięciu dni od daty zakupu. Oświadczenie powinno być dostarczone do siedziby firmy w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
5.   Zwroty towarów przyjmowane są w przypadku kiedy nie posiadają one śladów użytkowania oraz posiadają fabryczne opakowanie.
6.   W przypadku zwrotów wszystkimi kosztami związanymi z transportem towaru obciążany jest Klient.

Postanowienia końcowe

1.   Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
2.   Zawartość sklepu AB-NET   nie stanowi oferty handlowej. Informacje dotyczące sprzętu prezentowanego na stronie sklepu AB-NET są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep AB-NET zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
3.   Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń. Zmiany te będą publikowane na bieżąco na łamach serwisu. Po zmianie każdy Użytkownik ma obowiązek zapoznania się z nowym regulaminem. Jeśli go nie zaakceptuje, to powinien zaprzestać korzystania z serwisu jako Użytkownik i powiadomić o tym fakcie Właściciela, aby usunął j jego konto.
4.   Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
5.   Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę AB-NET wyłącznie na potrzeby funkcjonowania sklepu, dane te nie będą udostępniane. Dane osobowe, które podawane są przez rejestrujących się klientów przechowywane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. Ust. nr 133 poz. 833).
ODPOWIEMY NA KAŻDE
TWOJE PYTANIE
mail
@ab-net.pl
PON-PT: 8-19
SOB: 10-17
ab-net.pl
Dzwoniąc akceptujesz regulaminInformacje


Raty

Żagiel
Partnerzy


góra 
WSZYSTKIE PRODUKTY AGD RTV KOMPUTERY FOTO I VIDEO POZOSTAŁE KLIMATYZATORY NOWOŚCI PROMOCJE STRONA GŁÓWNA KONTAKT
oprogramowanie SOTE realizacja i pozycjonowanie STUDIO-IMPULS